Wilde noten met Gumbo & The Monk

Datum / Tijd
02/10/2026
18:00

Locatie
Duinpark Paasdal

Categorie


Tijdens de eerste editie van Wilde Noten 2026 komen Gumbo & The Monk je meenemen op een muzikale ontdekkingsreis langs de geschiedenis van de Blues. Van de Juke joints op de katoenplantages in de Mississippi Delta tot aan de grotestadsblues van Detroit en Chicago. Met gepassioneerde zang en intens (slide)gitaarwerk laten ze de authentieke klank van de Oer-Blues herleven.
Om deze klank zo dicht mogelijk te benaderen maken zij grotendeels gebruik van door Gumbo zelf gebouwde (of verbouwde) gitaren, cigar box guitars en primitieve buizenversterkers. Gumbo verdiepte zich in de roots van de Blues en reisde daarvoor meerdere keren naar het zuiden van de VS om daar de oorsprong, tradities en cultuur van de Blues te onderzoeken, te bestuderen en te ervaren.

Gumbo & The Monk zijn finalisten van de Dutch Blues Challenge 2018 en hebben gestaan op o.a.: Asser Bluesdagen, Red Light Jazz Amsterdam, Bluesweekend Alkmaar, Delft Blues, Blues in Wijk, Texel Blues, Smokin’ Guitars Festival Duitsland, BSA Frankrijk Festival en nu brengen zij voor het allereerst een bezoek aan Wijk aan Zee..
Tijdens de Wilde Noten avond serveren wij ons a la carte menu én ons wild menu. Mis niets, reserveer tijdig, en tot snel!

Kaart wordt geladen...
Print Friendly, PDF & Email

Reacties zijn gesloten.